המלצות

אור בכר

"הגעתי לקורס עם מעט מאוד ידע בhtml ו-css, אבל עם המון מוטיבציה ללמוד. הקורס היה יסודי ומעמיק, והתבסס בעיקר על תרגול מעשי ורכישת נסיון, תוך כדי הדרכה וליווי אישי צמוד.

לאחר הקורס התקבלתי לעבודה בעזרתו של אודי והיום אני כבר 3 שנים מפתח WEB בחברת סטאראטפ מובילה. תודה!"

אור בכר, AppCoin. השתתף בתוכנית Passionate Web Developer

אמיר בשן

"בזכות אודי הפכתי ממאבטח למהנדס תוכנה באחת החברות הייטק הגדולות באזור המרכז. תודה אודי!"

אמיר בשן, XtremIO. השתתף בתוכנית Passionate Web Developer

ארז סגל

"במשך חודשיים של למידה אינטנסיבית אצל אודי, למדתי חומר המשתווה לחודשים רבים של עבודה מעשית במקום אחר. בזכות הכלים, הידע, המסירות והמקצועיות של אודי הגעתי לעמדת מתכנת בכיר בזמן מינימלי. אודי הזניק לי את הקריירה קדימה והפך אותי למתכנת שאני היום."

ארז סגל, Kidbox. השתתף בתכנית ליווי אישית

תם גוריון

"...מהר מאוד למדנו לסמוך על אודי הן ברמה המקצועית (הוא שוחה בעולם הקוד הפתוח ופיתוח ה- web בצורה מעוררת השראה) והן כמורה, שיודע לכוון, לעזור ולהסביר בצורה בהירה וברורה כל נושא שעולה. המחוייבות של אודי אלינו, התלמידים, היחס האישי והפרגון היו בולטים מאוד כבר ממפגש הלימוד הראשון: כל תלמיד אצל אודי מקבל תשומת לב, חיזוק בנושאים שלא ברורים עד הסוף והרחבה מעבר לחומר הנלמד כשמתעניינים. ...עבורי, אודי הוא לא רק מורה, הוא דוגמא לגישה - יצירתית, אכפתית ומלאת השראה."

תם גוריון, XtremIO. השתתף בתכנית הכיתה של הסדנא לידע ציבורי

ניר גלאון

"היה לי העונג להכיר את אודי ולזכות במנטור מדהים. הידע שלו בתחום מקיף ביותר, החל מהדברים הבסיסים ועד הטכנולוגיות החדשות ביותר. אודי מתקדם מהר אך מסביר בצורה ברורה וסבלנית, חוזר אחורה אם צריך ותמיד מוודא שאתה באמת מבין את מה שאתה עושה ו"האסימונים נפלו". ...הלימוד בהדרכתו הינה חוויה משכילה, מאתגרת ומיוחדת במינה!"

ניר גלאון, Gizra. השתתף בתכנית הכיתה02 של הסדנא לידע ציבורי

ירון דינור

"אני ממליץ בחום על אודי, בתור מורה, מדריך ומנטור לעולם הווב. אודי לימד אותי את רזי העולם הזה במקצועיות ובמסירות נדירה, מהDevOps בצד השרת עד לCSS בצד הלקוח. גם אחרי כשנתיים אני חב הרבה מהידע שלי בתחום להדרכות שעברתי עם אודי."

ירון דינור, Yotpo. השתתף בתכנית הכיתה של הסדנא לידע ציבורי

איילת דהן

"אודי הגיע לחברה שאליה התקבלתי כדי ללמד עובדים חדשים ווותיקים Python. הקבוצה היתה מעורבת מאנשים שהכירו את השפה באופן בסיסי, אנשים שהכירו שפות דינמיות אחרות ואנשים שהכירו Java בלבד. הקבוצה התקדמה ביחד בכיסוי כלל נושאי הבסיס וכל תלמיד בנפרד לפי יכולותיו בתרגילים שנפתרו במהלך השיעורים. התרשמתי מאד מהיכולת לקדם קבוצה כל כך מעורבת, מהסבלנות והחיוביות של אודי. באופן אישי אני מרגישה שלימוד זה הקפיץ אותי קדימה."

איתי ויסמן

"את אודי פגשתי לראשונה לפני כשנה בקורס פייתון במקום עבודתי הקודם. אודי משכיל לשלב ידע נרחב ועשיר מאין כמוהו, יכולת הוראה מצויינת, סבלנות ואכפתיות רבה לתלמידיו, גם אחרי שעות הקורס ואחרי שהקורס נגמר. ניכר מעבודתו כי יש בו אהבה אמיתית לתחום פיתוח התוכנה על רבדיו השונים, והידע שהוא מפגין מעורר השראה. לכל המעוניין ללמוד פיתוח תוכנה, אני ממליץ בחום על אודי כמדריך בתחום."

איתי ויסמן, INFINIDAT. השתתף בקורס פייתון מזורז המיועד לאנשי QA