הצהרת נגישות

הצהרת הנגישות עודכנה בתאריך28/6/2024

אהוד אורון פיתוח תוכנה (ע"מ 033322611), עסק הפעיל בתחום הכשרת מפתחי תוכנה ופיתוח תוכנה, פועל על מנת להנגיש את הארגון ואת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלות על מנת לקדם שוויון זכויות ושקיפות כלפי אנשים עם מוגבלות.

מהות אתר אינטרנט נגיש

אתר אינטרנט נגיש, הינו אתר המאפשר לאדם עם מוגבלות, לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת עליה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות .

ביצוע התאמות הנגישות באתר האינטרנט

התאמות הנגישות באתר בוצעו בהתאם לסימן ג': שירותי האינטרנט בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג 2013, לתקן הישראלי ת"י 5568 המבוסס על הנחיותWCAG 2.0 , האתר הונגש לרמהA\AA\AAA] ]ובכפוף לשינויים והתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי.

האתר תומך בשימוש בטכנולוגיות מסייעות כגון תוכנות הקראת מסך, בגלישה בעזרת מקלדת על ידי שימוש במקשי ה-Tab וה-Shift+Tab למעבר בין קישורים, מקשי החיצים, מקש ה-Enter לבחירה.

האתר נבדק באופן קבוע כדי להבטיח את תחזוקת נגישות האתר.

ישימות מיטבית לנגישות באתר האינטרנט

באתר אינטרנט זה, ניתן לגלוש בצורה מיטבית ונגישה באמצעות הדפדפנים הנפוצים.

שלבי ההנגשה בהם נמצא האתר

אתר האינטרנט עבר התאמות הנגשה.

הסדרי נגישות בארגון

ההכשרות הנערכות על ידנו אינן פתוחות להרשמה לציבור הרחב. במידה ואתם משתתפים בהכשרה שאנחנו מעבירים, הסדרי ההנגשה הפיזיים יסופקו על ידי הארגון או העסק שאנחנו מספקים לו את שירותי ההדרכה.

דרכי פניה לבקשות, תקלות נגישות והצעות לשיפור

במידה ומצאתם באתר האינטרנט בעיה בנושא הנגישות או שהנכם זקוקים עזרה, אתם מוזמנים לפנות ישירות לבעל העסק: אודי אורון udi@10x.org.il